آتش زدن دفتر و مراکز حزب گوران در کردستان


میرحسین موسوی و زهرا رهنورد در بازداشت خانگی
kurdane.com
هیچ کس از موسوی و رهنورد اطلاعی ندارد. تنها مسئول و مطلع از وضعیت آن ها نیروهای امنیتی حکومت هستند
18 Feb 2011
آتش زدن دفتر و مراکز حزب گوران در کردستان
kurdane.com
کردانه: کردستان: پس از گذشت یک روز از کشته شدن یک شهروند کرد در سلیمانیه، به گزارش تلویزون KNN تلویزیون حزب گوران در شب گذشته چندین موسسه و دفتر این حزب در مناطق مختلف کردستان مورد حمله هوداران پارتی قرار گرفته است
18 Feb 2011
یکشنبه را به روز گرامیداشت صانع ژاله کنیم
kurdane.com
حزب کومەله کردستان ایران: ما همچنین شهادت جوان آزاده محمد مختاری را که او نیز در روز بیست و پنجم بهمن ماه به دست نیروهای سرکوبگر رژیم دیکتاتوری جمهوری اسلامی به قتل رسید به خانواده و دوستان و همرزمانش تسلیت میگوئیم و اطمینان داریم که مبارزه متحدانه تودەهای آزادیخواه و حق طلب ایران روزهای عمر این رژیم جهل و جنایت را به پایان خود نزدیک خواهد ساخت.
18 Feb 2011
مصاحبه ای تکان دهنده با پناهجوی جوان ایرانی که با وجود تمام مشکلات در آستانه از دست دادن چشمش قراردارد
kurdane.com
کردانه: متین سال مه: شمار زیادی از جوانان ایرانی به دلیل مشکلات متعدد اجتماعی مجبور به خروج از کشور میشوند و با امید به آغاز زندگی بهتر پا به عرصه ای میگذارند که به دنیایی از جنس برزخ میماند تا مدینه فاضله ذهن این جوانان زجر کشیده...
18 Feb 2011
فرماندهان سپاه: به روی مردم تیراندازی نخواهیم کرد
kurdane.com
روزنامه ی دیلی تلگراف از نامه ی جمعی از فرماندهان سپاه خبر داده که گفته اند حاضر نیستند به روی معترضان تیراندازی کنند
18 Feb 2011
گزارشگران بدون مرز: تشدیدسرکوب، دستگیری تهدید و گرونگان گیری نزدیکان روزنامه‌نگاران
kurdane.com
سازمان گزارشگران بدون مرز، با صدور بیانیه‌ای موج تازه محدودیت‌ها برای رسانه‌ها و روزنامه‌نگاران در ایران را محکوم کرد.
18 Feb 2011
حمله هکرهای بين المللی ناشناس به وب سايت های دولتی ايران
kurdane.com
يک گروه هکرناشناس با حمله به برخی از سايت های دولتی همچون وب سايت وزارت خارجه، سازمان انرژی اتمی، صداو سيما و خبرگزاری های نزديک به نيروهای امنيتی همچون خبرگزاری فارس باعث شد تا از چندساعت تا بيش از يک روز اين سايت ها از دسترس بازديدکنندگان خود دور بمانند.
18 Feb 2011
تظاهرات دیروز سلیمانیه‌ به‌ خشونت کشیده‌ شد
kurdane.com
تظاهرات امروز سلیمانیه‌ با حمله‌ عده‌ای از تظاهر کنندگان به‌ ساختمان کمیته‌ چهار پارت دمکرات کوردستان در سلیمانیه‌ به‌ خشونت کشیده‌ شد.
18 Feb 2011
تحقق دستاوردهای بزرگ برای ملتمان در سایه‌ی اتحاد و همبستگی بوده‌ است
kurdane.com
رئیس اقلیم کوردستان در مورد حوادث روز پنجشنبه‌ی شهر سلیمانیه‌ و حمله‌ به‌ مقر پارت دمکرات کوردستان در این شهر‌، بیانیه‌ای منتشر کرد.
17 Feb 2011
انجمن همبستگی فعالان تبعیدی همگام با مبارزات آزادی خواهی مردم ایران روز یکم اسفند در ترکیه
kurdane.com
بر علیه استبداد و دیکتاتوری و حمایت از رهبران جنبش آزادی خواهی مردم ایران روز یکشنبه اول اسفند ماه برابر 20 فوریه ساعت14 مراسم بزرگداشتی در شهر نوشهیر ترکیه برگزار می کند
17 Feb 2011
پیام جدید کروبی: شجاعت داشته باشید ما را محاکمه علنی کنید
kurdane.com
مهدی کروبی، از سران "جنبش سبز ایران"
مهدی کروبی در پیامی که توسط مشاور وی در اختیار دویچه‌وله قرار گرفت، اظهارنظرهای روزهای اخیر مقام‌های حکومت را «ساختگی» خواند و خواستار محاکمه خود در «دادگاه‌هایی همچون دادگاههای زمان شاه و دادگاه گلسرخی و طالقانی» شد.
17 Feb 2011
فراخوان مخالفان برای مراسم هفتم "شهدای ۲۵ بهمن"
kurdane.com
در حالی که دادستان عمومی تهران از تلاش قوه قضاییه برای ممانعت از صدور بیانیه توسط رهبران مخالفان دولت خبر داده، وبسایت کلمه، نزدیک به میرحسین موسوی، امروز با انتشار فراخوانی اعلام کرده است که روز یکشنبه اول اسفند، در تهران و شهرستان‌ها، تجمع هایی برگزار می شود.
17 Feb 2011
این همه هیاهو و تدارک برای چند صد معترض!
kurdane.com
در این روز مثل همیشه نیروهای لباس شخصی و بسیج نیز با چماق ها و انواع و اقسام سلاح های گرم و سردشان در خیابان حضور داشتند . هر کسی می تواند این سوال ساده را از دولتمردان جمهوری اسلامی که این همه نیرو را به خیابان آورده بود بپرسد چطور و چرا چند هزار نیروی امنیتی و لباس شخصی را فقط برای مقابله با سیصد- چهار صد معترض به خیابان ها آوردید؟
17 Feb 2011
تایید حکم اعدام دو زندانی سیاسی در زندان رجایی شهر کرج
kurdane.com
حکم اعدام زانیار مرادی، زندانی سیاسی کرد محبوس در زندان رجایی شهر، قطعی و احتمال محکومیت مشابه برای لقمان مرادی گزارش شده است