کامران رحیمی


مجموعه شعر کردی جنوبی اثر طبع شاعر توانمند و نوپرداز ایلامی« محمد رضا رستم پور
kurdane.com
لانه ویز عنوان مجموعه شعر کردی جنوبی اثر طبع شاعر توانمند و نوپرداز ایلامی« محمد رضا رستم پور» است که در قطع رقعی و64صفحه از سوی انتشارات گوتار منتشرشد.
2 Mar 2011
سردشت محمد صالح شاعر نوپرداز کرد
kurdane.com
کردانه: کامران رحیمی: سردشت محمد صالح در سال 1359 هـ.ش در شهر سلیمانیه کردستان عراق دیده به جهان گشود.وی دستی بلند در عرصه­ی روزنامه­نگاری کردی و رسانه های الکترونیکی دارد به طوری که در گذشته سردبیرروزنامه­ی بنیاد،عضو هیئت تحریریه­ی روزنامه­ی ناظر (چاودیر) بوده و هم اکنون نیز صاحب امتیاز و سردبیر مجله­ی مردم(خه­لک)می­باشد
2 Mar 2011
خزعلی: «۱۰ اسفند روز صدای پای ساکت مردم بود»
kurdane.com
خزعلی: «امروز هیچ کس شعار نمی‌داد. فقط حرکت بود. حرکت امروز، حرکتی آرام و بدون شعار بود. مردم باتوم می‌خوردند ولی عکس‌العملی نشان نمی‌دادند. مردم فقط برای کتک‌خوردن آمده بودند.
2 Mar 2011
استفاده از گازهای شیمیایی نامتعارف برای سرکوب تظاهر کنندگان در ایران
kurdane.com
یورو نیوز : روز سه شنبه ۱۰ اسفند خیابانهای تهران و سایر شهرستانهای کشور بویژه شیراز، تبریز، اصفهان و مشهد شاهد حضور هزاران نفر در اعتراض به شرایط سیاسی، اقتصادی و بازداشت رهبران جنبش سبز ایران، میرحسین موسوی و مهدی کروبی بود.
2 Mar 2011
با توجه به سانسور وغیر واقعی بودن گزارش باز هم می توان نشانه های رشد جنبش را در آن به خوبی مشاهده کرد
kurdane.com
بدنبال حرکت بنیادی مردم در خیابان و شعار مرگ خامنه ای در دو هفته گذشته حامیان حکومت استبدای جمهوری اسلامی و هیات منتخب علی لاریجانی و برادرانش ، در گزارش سفارشی در خصوص حوادث ۲۵ بهمن به تکرار ادعاهای دروغین گذشته پرداخت،
1 Mar 2011
شرح كامل گروگان گيري حكومتي از زبان فرزند مهدي كروبي
kurdane.com
سحام نيوز: محمد تقي كروبي؛ دومين فرزند مهدي كروبي در روزنوشتي كه امروز در سايت خود منتشر نمود، شرح كاملي بر رخدادهاي روز دوشنبه و حمله نيروهاي امنيتي به منزل پدرش را بازگو نمود. به گزارش خبرنگار سحام نيوز، در اين يادداشت روايت دقيق و همچنين ناگفته هايي بازگو شده است كه ابعاد بيشتر اين گروگان گيري حكومتي را برملا مي كند.
1 Mar 2011
داستان مرگ و ازدواج
kurdane.com
کردانه: پیام کرمانشاهی: به محض اینکه جوان می میرد همه فامیل جمع می شوند که یک مراسم آبرو داری برایش بگیرند و هر یک برای مراسم نظری میدهند و نظرشان این است که اگر مراسم خوبی گرفته نشود خوبیت ندارد
1 Mar 2011
رکن چهارم در ایران ، قدرت صدم هم نیست
kurdane.com
کردانه: سیروان عنایتی (عضورسمی فدراسیون بین المللی روزنامه نگاران جهان ): فراموش نکنیم ، از کوزه همان برون تراود که در اوست در کشوری که حتی وکیل جانش در امان نیست ، چگونه می توان انتظار آن را داشت که به قوانین سندیکای روزنامه نگاران جهان احترام بگذارد
1 Mar 2011
مسئولیت پرونده موسوی و کروبی با سید مجتبی (فرزند خامنه ای) میباشد
kurdane.com
سحام نیوز : مجتبی واحدی، مشاور مهدی کروبی گفت که دستگیری آقایان موسوی و کروبی، بعد از کسب تکلیف صادق لاریجانی رئیس قوه قضائیه از رهبر جمهوری اسلامی ایران انجام شده است.
1 Mar 2011
حمایت اتحادیه‏ی صنفی معلمان کردستان از کمپین دفاع از زندانیان سیاسی ملیتهای ایرانی
kurdane.com
اتحادیه‏ی صنفی معلمان کردستان ایران حمایت خود را از این گام مقدس اعلام می‏دارد و از اعضا و دوستان و همه معلمان کردستان ایران می‏خواهد که همکار و پشتیبان این کمپین باشند.
1 Mar 2011
اعتصاب غذای گسترده 59 زندانی سیاسی در اعتراض به سرکوب ها
kurdane.com
پنجاه و نه تن از زندانیان سیاسی حوادث پس از انتخابات و قبل از آن که در زندان رجایی شهر به سر می‌برند در پیامی اعلام کردند که در اعتراض به سرکوب گسترده مبارزات حق‌طلبانه مردم ایران و ایجاد محدودیت‌ها در داخل زندان از صبح امروز سه شنبه ده اسفند ماه دست به اعتصاب غذای نامحدود زده‌اند.
1 Mar 2011
رهبران مخالف دولت ایران کجا هستند؟
kurdane.com
زندان حشمتیه در منطقه شرقی تهران حدفاصل خیابات معلم و خیابان دبستان
1 Mar 2011
کاخ سفید خواستار آزادی موسوی و کروبی شد
kurdane.com
سخنگوی باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا دستگیری رهبران مخالفین حکومت ایران را که سایت کلمه گزارش کرده، "غیرقابل پذیرش" خوانده و خواستار آزادی آنها شده است.
1 Mar 2011
از آسمان شهر صدای تکبیر می آید!
kurdane.com
مهدی خزعلی:می گویند جنبش مرده است, از مرده هم که صدایی در نمی آید, این الله اکبرها ز چیست! این فریادها ز کیست؟ شاید مردگان سر از قبر د